Американська медична корпорація CVS Pharmacy

Американська медична корпорація CVS Pharmacy

CVS Pharmacy, Inc. — американська корпорація роздрібної торгівлі медичними товарами. Дочірня компанія CVS Health зі штаб-квартирою у Вунсокеті, штат Род-Айленд. Спочатку називалася "Магазин споживчих товарів" і була заснована в Лоуеллі, штат Массачусетс, в 1963 році.

В даний час CVS Pharmacy - це найбільша аптечна мережа в США за кількістю точок (більше 9600 станом на 2016 рік). Її материнська компанія займає п'яте місце серед найбільших корпорацій США з виручки за 2020 фінансовий рік у рейтингу Fortune 500.

CVS продає рецептурні препарати, товари медичного призначення та широкий асортимент товарів загального призначення, у тому числі безрецептурні ліки, косметичні товари та косметику, фотопослуги, сезонні товари, вітальні листівки та напівфабрикати через свої роздрібні магазини CVS Pharmacy та Longs Drugs. Також активно займається онлайн-торгівлею через CVS.com.

 CVS Pharmacy надає медичні послуги у більш ніж 1100 медичних клініках MinuteClinic, а також у своїх центрах лікування діабету. Більшість цих клінік розташовані в магазинах CVS або за їх межами.Скобовидаляч медичний  CVS Pharmacy

Скобовидаляч медичний CVS Pharmacy

Видаляч скоб інструмент для екстракції скоб, якими скріплюють шви за допомогою шкірного степлера.Зас..

199.00 грн.

Є в наявності
 
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)