• Комплект іммобілізаційний Парамедик 1.0
    Комплект іммобілізаційний Парамедик 1.0 Комплект іммобілізаційний Парамедик 1.0

Комплект іммобілізаційний Парамедик 1.0

  • Цена:
  • 671.00 грн.


Комплект для іммобілізації від компанії «Парамедик» містить засоби, що стануть у пригоді у випадку отримання забиття, розтягнення, перелому, травми шийного відділу хребта. 

Набір містить еластичний бинт, самофіксуючий бинт 3 дюйми (7,5 см), шину типу Sam Splint 46 см та трикутну косинку.
Еластичний бинт має в складі натуральну бавовну, дозволяє шкірі дихати та всотує вологу (виділення шкіри). Не створює дискомфорту, приємний на дотик. Бинт має в комплекті 2 металеві кріплення, що надійно фіксують пов'язку на тілі та забезпечують компактність виробу під час зберігання.

Самофіксуючий бинт 3" дозволяє в простий спосіб досягти рівномірної компресії і надійної фіксації по всій площі накладення. Бинт складається з легкого аутоадгезивного матеріалу з особливою структурою тканини. 

Еластична шина є найпоширенішим засобом іммобілізації кінцівок у військовослужбовців, рятувальників, медиків тощо. Причина популярності проста — надзвичайно легка вага, малогабаритність і компактність.

Трикутна косинка (Triangular bandage) — універсальний засіб для фіксації, іммобілізації та перев'язки кінцівок або голови. Зручно використовувати разом з шиною, щоб надійно зафіксувати пошкоджену руку.

Використання:

Використовувати кожний засіб відповідно до призначення та характеру травми.

Характеристики:

  • призначення: для іммобілізації кінцівок, шийного відділу хребта, для надання іншої домедичної допомоги у випадку отримання травми.
  • комплектація: еластичний бинт, самофіксуючий бинт 3 дюйми (7,5 см), шина типу Sam Splint 46 см та трикутна косинка

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари