Як користуватись відеоларингоскопом Paramedic?

Як користуватись відеоларингоскопом Paramedic?

Відеоларингоскопія - це процедура ендотрахеальної інтубації, з використанням технології відеозйомки. Можливість трансляції відео на зручний пристрій робить процедуру безпечнішою, швидшою та підвищує шанси її успішного виконання.

З чого складаються відеоларингоскопи Paramedic?

Пристрій складається з руківки та клинка.

Руківка виконана з якісного пластику, має вбудовану камеру та підсвітку. Клинок виконано з неіржавної сталі.

Відеоларингоскоп має вбудований канал для введення ендотрахеальної трубки, не вимагає стилета чи провідника.

Переваги відеоларингоскопів Paramedic

Анатомічна форма. Відеоларингоскоп Paramedic має форму, що повторює природні вигини людського тіла. Це дозволяє легко ввести його в дихальні шляхи пацієнта.

Портативність. Пристрої невеликого розміру, мають невелику вагу, легко транспортуються.

Відеозйомка. Наявність відеокамери та трансляції на пристрій дозволяє майже безпомилково ввести пристрій в дихальні шляхи пацієнта. Це відповідно робить процедуру безпечнішою для пацієнта, швидшою та успішнішою. Завдяки трансляції на пристрій (ноутбук, планшет, смартфон) можливо здійснити відеозапис або фото екрану.

Універсальність. Відеоларингоскоп має вбудований USB-шнур, окрім того, перехідники з роз'ємами USB Type-C та Micro-USB. Таким чином, не потрібно спеціального монітора. Трансляція можлива навіть на смартфон.

Передбачено окремо педіатричний відеоларингоскоп Paramedic Pediatric, що має зменшені розміри та ідеально підходить для застосування під час огляду маленьких пацієнтів.

Як користуватись відеоларингоскопами Paramedic?

1. Під'єднати пристрій

Необхідно під’єднати відеоларингоскоп за допомогою USB-шнура до зручного пристрою (ноутбука, планшета чи смартфона). За необхідності, можна скористатися перехідником чи подовжувачем — це не вплине на результативність роботи пристрою. Слід пересвідчитись, що відео відображається у реальному часі та працює світлодіод.

2. Ввести ендотрахіальну трубку в канал відеоларингоскопа

Змащену лубрикантом трубку необхідно ввести загнутим кінцем всередину в канал (мал. 1а) і просувати, поки дистальний наконечник не з’явиться на виході з каналу (мал. 1б).


3. Утримання пристрою

Тримати проксимальний кінець ларингоскопу необхідно лише кінчиками пальців. Вказівним пальцем — на верхній пласкій поверхні пристрою (поруч з попередньо вставленою ЕТТ та USB-шнуром), великим та середнім — з будь-якого боку пристрою.



4. Введення відеоларингоскопа Paramedic

Розмістіть горизонтально корпус відеоларингоскопа таким чином, щоб металеве лезо було спрямовано вниз, вздовж ротової порожнини пацієнта.



Продовжуйте вводити, поки не досягнете підборіддя пацієнта.

За необхідності відкрийте рот та змістіть язик великим пальцем вільної руки.

Застереження! Не вводьте відеоларингоскоп до дихальних шляхів, якщо є рідина або кров. За необхідності можливе одночасне застосування відсмоктувача з правого боку відеоларингоскопа.

Розмістивши пристрій, коли кінчик леза розташувався нижче язика, переконайтесь на відео, яке транслюється в реальному часі, що все розташовано правильно та обережно продовжуйте вводити пристрій в ротову порожнину.

Лезо відеоларингоскопа має залишатись на середній лінії, коли досягаєте надгортанника. Легко натискаючи на проксимальний кінець пристрою, продовжуйте вводити, поки корпус відеоларингоскопа не буде розташовано майже вертикально.



5. Вирівнювання та розміщення ЕТТ

Відеоларингоскоп Paramedic розташовано правильно, коли кінчик леза знаходиться центрально під надгортанником (подібно до леза Міллера), або у валекулах (подібно до леза МАС).

Для отримання повного огляду дихальних шляхів рекомендовано тримати корпус пристрою близько до вертикального положення. На відео в цей час мають візуалізуватися надгортанник, вестибулярна складка та стравохід.



Вирівнювання ЕТТ — це одночасна операція обома руками: тримати відеоларингоскоп необхідно лівою рукою, вирівнювати трубку — правою.

6. Видалення відеоларингоскопа

Після того, як манжетка ЕТТ візуалізується, проходячи через голосові зв’язки, відокремте ЕТТ від верхньої частини трубкового каналу відеоларингоскопа Paramedic, просуваючи проксимальний кінець трубки вперед і вправо.

Надійно тримайте ЕТТ правою рукою в кутку рота.

Лівою рукою обережно змінюйте положення, обертаючи пристрій та витягуючи відеоларингоскоп з ротової порожнини. Видаліть лезо відеоларингоскопа, коли корпус знаходиться горизонтально, паралельно шиї пацієнта.



Що варто знати про користування відеоларингоскопом Paramedic?

  • Цей пристрій повинен використовуватись лише медичним персоналом, що пройшов навчання та має відповідні навички з проведення ендотрахеальної інтубації за допомогою ларингоскопа.
  • Для стерилізації можливе використання хімічних, радіаційних, плазмових, озонових засобів стерилізації.
  • Не тисніть на зуби відеоларингоскопом під час введення.
  • Не варто застосувати надмірну силу під час застосування пристрою. Він має анатомічну будову, що забезпечує легке та зручне введення та видалення.

Придбати та прочитати детальні характеристики відеоларингоскопа Paramedic Adult можна на нашому сайті.

НОВИНКИ

NEW
Джгут - турнікет CAT (Combat-Application-Tourniquet) Generation 7 (BLACK)

Джгут - турнікет CAT (Combat-Application-Tourniquet) Generation 7 (BLACK)

CAT (Combat-Application-Tourniquet) Generation 7 - останнє покоління всесвітньо відомого джгута САТ...

1 631.00 грн.

 
NEW
Бинт кровоспинний (гемостатичний) Medclot 7,5 см X 1,5 м

Бинт кровоспинний (гемостатичний) Medclot 7,5 см X 1,5 м

Гемостатичний бинт Medclot являє собою бинт із гемостатичним просоченням, розроблений спеціально для..

572.00 грн.

 
NEW
Бандаж компресійний Paramedic 4″ з однією подушкою

Бандаж компресійний Paramedic 4″ з однією подушкою

Бандаж перев'язувальний компресійний 4" Парамедик - це якісний та надійний аналог відомого «Ізраїльс..

286.00 грн.