• Стерилізатор перил ескалатора LG

Стерилізатор перил ескалатора LG

  • Модель: НФ-00001061
  • На складі
  • Цена:
  • 51 837.00 грн.


Відома компанія LG створила бездротової ультрафіолетовий світлодіод, який стерилізує поручні ескалатора, усуваючи 99,99% мікробів. Нове дезінфікуючий пристрій використовує тільки статичну електрику від руху рук по поручнях і не потребує енергії ззовні.
Як кажуть мікробіологи, ескалаторні поручні, як і кнопки ліфтів, збирають на своїй поверхні тисячі мікробів. Особливо поручні торгових центрів, куди щодня приходить безліч людей.

Тестування, проведене микробиологами, виявило на перилах ескалатора залишки їжі, кишкову паличку, сечу, слиз, фекалії і кров. І там, де є мікроби, збільшені шанси підхопити застуду, грип та інші нездужання, загрозливі імунітету.

Компанія LG Innotek оголосила про розробку першого в світі пристрої для поручнів, здатного безперервно дезінфікувати перила ескалаторів, розповідає Springwise.

Ультрафіолетове світло вже зарекомендував себе як ефективний стерилізатор в лікарнях, а також для дезінфекції питної води. Тому і дезінфікуючий пристрій ескалатора LG використовує його переваги. А саме - ультрафіолетову світлодіодну технологію LG для повного знищення мікробів. Пристрій випромінює ультрафіолетове світло на довжині хвилі 278 нанометрів, що нешкідливо для людського організму, але смертельно небезпечно для мікробів.

LG стверджує, що його стерилізатор усуває 99,99% мікробів на поверхні поручнів. Стерилізатор встановлений на передній частині поручнів і випромінює УФ-промені на рейок, коли він проходить через стерилізатор.

Пристрій можна легко модернізувати для будь-яких поручнів. Воно є бездротовим і не потребує зовнішнього джерела живлення. Всю енергію стерилізатор бере з електрики, яка генерується при терті рук по поручнях.

Хоча LG ще не випустила цей пристрій для комерційної покупки, воно вже сертифіковано для використання в ЄС і Південної Кореї. Це означає, що його вже можуть незабаром почати використовувати в аеропортах, торгових центрах або станціях метро.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари