• Електрод CPR-padz для дефібриляторів ZOLL
    Електрод CPR-padz для дефібриляторів ZOLL Електрод CPR-padz для дефібриляторів ZOLL

Електрод CPR-padz для дефібриляторів ZOLL

  • Виробник: Zoll
  • Модель: НФ-00000448
  • На складі
  • Цена:
  • 14 280.00 грн.


Електроди для автоматичних зовнішніх дефібриляторів ZOLL CPR-D-padz

Зазвичай, конструкція дефібриляторів має на увазі використання двох роздільних електродів. Використання даної єдиної накладки, відповідно до відміток, дозволяє швидше встановити електроди на хворого. CPR-D-padz також мають термін придатності 5 років - найбільший, серед всіх електродів, що продаються на сьогоднішній день.

Запатентована єдина електродний накладка забезпечує легке і безпомилкове використання. Технологія Real CPR Help забезпечує зворотний зв'язок і вибір глибини і частоти компрессий індивідуально для кожного пацієнта.

Неадекватний вибір частоти і глибини компрессий зустрічається часто при проведенні СЛР. Дорослим постраждалим необхідно надавати компресію з частотою, мінімум, 100 разів на хвилину і глибиною не менше 5 см. Компресія повинна бути проведена якісно для ефективної циркуляції крові і кисню. Дефібрилятор ZOLL AED Plus миттєво перетворює дані з електродної накладки в голосові команди, допомагаючи людині, що виконує реанімаційні процедури, досягти правильних показників по амплітуді і частоті компрессий зрозумілими голосовими командами, наприклад: "Натискати сильніше" або "Хороша компресія". Дефібрилятор ZOLL AED Plus єдиний, що дозволяє допомогти людині, що проводить реанімаційні заходи, досягти необхідної частоти і глибини компресії грудної клітини. Жоден інший дефібрилятор не дозволяє досягти контролю відразу по обом цим параметрам одночасно.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари