• Автомобільний брелок-саморятівник ПАРАМЕДИК
    Автомобільний брелок-саморятівник ПАРАМЕДИК Автомобільний брелок-саморятівник ПАРАМЕДИК Автомобільний брелок-саморятівник ПАРАМЕДИК

Автомобільний брелок-саморятівник ПАРАМЕДИК

  • Цена:
  • 65.00 грн.


Брелок-саморятівник ПАРАМЕДИК - життєво необхідний аксесуар для самостійної евакуації з автомобіля при ДТП.

Брелок-саморятівник ПАРАМЕДИК створений для того, щоб дати можливість водієві автомобіля, а також будь-якому учаснику або свідку ДТП самостійно покинути транспортний засіб або, при необхідності, надати допомогу в евакуації.

При ДТП дуже часто відбувається деформація конструкції транспортного засобу, в результаті якої, водій і пасажири не можуть вибратися з автомобіля, тому що двері і ремені безпеки заклинило. У даній ситуації на допомогу прийде брелок-саморятівник ПАРАМЕДИК, конструкція якого дозволяє розмістити його в легкодоступному місці.

Брелок-саморятівник ПАРАМЕДИК має приховане безпечне лезо, яким неможливо порізатися навіть дитині, але яке дозволить швидко і ефективно розрізати заклинив ремінь безпеки.

Також, в конструкції брелока ПАРАМЕДИК є вбудований прихований склобій, який активується натисканням брелока ПАРАМЕДИК на скло. Бічні розжарені скла дуже складно розбити підручними засобами, тим більше, якщо на них нанесено Тонувальні покриття (плівка). В даному випадку самостійно вибратися з транспортного засобу, так само як і дістати людину з машини, що загорілася, вкрай складно. Використовуючи брелок-саморятівник ПАРАМЕДИК можливо самостійно, швидко, ефективно і безпечно розбити бічні розжарені скла і витягти постраждалого учасника ДТП.

Брелок-саморятівник ПАРАМЕДИК - найкорисніший подарунок і аксесуар для будь-якого автолюбителя!

  • Фірма-виробник: ПАРАМЕДИК
  • Країна-виробник: Китай

Також ви можете ознайомитися з оригінальною продукцією бренду ResQme (USA) брелоками-саморятувальниками для евакуації при ДТП:

 

Брелок-саморятівник ResQme (USA) Orange

Брелок-саморятівник ResQme (USA) Neon

Брелок-саморятівник ResQme (USA) Blue


Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля