• Захисна маска респіратор 3М 6900

Захисна маска респіратор 3М 6900

  • Виробник: 3M
  • Модель: НФ-00000836
  • В наявності
  • Цена:
  • 6 843.00 грн.


Маска респіратор 3М зі змінними фільтрами 6057 забезпечена панорамним склом зі збільшеним кутом огляду, поверхня не спотворює поле зору.

Фільтри використовуються при гравірування, травлення металу, кислотної чистки і ефективні проти органічних і кислих газів, поєднання парів органічних речовин.

Модель відрізняється простотою очищення і зниженим опором дихання.

Повнолицев маска 3М 6900 це великий розмір лицьової частини, яка виготовлена ​​з термопластичного еластомеру, поєднання сополимер каучуку і полістиролу.

Для клапана вдиху обраний поліізопрен, а для виробництва клапана видиху використовували силіконову гуму.

Оголовье повнолицев маски респіратора виконано з поліетилену.

 Широка полікарбонатна лінза стійка до подряпин і хімічної дії і при цьому сама лицьова частина важить всього лише 400 кг.

Фільтри можна оперативно і легко знімати, щоб замінити новими, завдяки байонетним з'єднанням. Виробник продумав кожну деталь, тому використання маски 3М 6900 з фільтром спрощує роботу.

Клапан видиху :Так

Упаковка :1шт

Виробник :3м USA

Матеріал: Полікарбонат

Країна виробник: США

Час використання :Більш 100год

Призначення: Захист органів дихання

Клас захисту А :Пари і гази органічних речовин з температурою кипіння вище 65 ° С (ксилол, циклогексан, бензол, толуол, нітробензол, ацетонітрил, тетраетилсвинець, фурфурол, фенол та ін.)

Клас захисту В :Неорганічні гази і пари (хлор, фтор, бром, сірковуглець, хлорциан, галогени, синильна кислота, сірководень, хлорциан, сірковуглець, йод, фосфін і ін.)

Клас захисту Е :Кислі гази і пари (діоксид сірки, хлорид водню, водень бромистий, кислоти мурашина і оцтова, пари азотної кислоти)

Клас захисту P: Аерозолі у вигляді частинок пилу, диму, туману (пара)

Клас захисту :FFP3 99,99% гранично допустима концентрація

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари