• Муляж проникаючої травми тулуба сторонніми предметами EasyPractice
    Муляж проникаючої травми тулуба сторонніми предметами EasyPractice Муляж проникаючої травми тулуба сторонніми предметами EasyPractice Муляж проникаючої травми тулуба сторонніми предметами EasyPractice Муляж проникаючої травми тулуба сторонніми предметами EasyPractice Муляж проникаючої травми тулуба сторонніми предметами EasyPractice Муляж проникаючої травми тулуба сторонніми предметами EasyPractice

Муляж проникаючої травми тулуба сторонніми предметами EasyPractice

  • Модель: НФ-00001954
  • Немає в наявності
  • Цена:
  • 4 843.00 грн.


Реалістична модель для демонстрації проникаючого поранення тулуба серії PRO. Модель має еластичне кріплення на липучках для розташування на тулубі статиста чи манекену. Допомагає краще відпрацювати навички надання першої невідкладної допомоги при проникаючих пораненнях чужорідними предметами.

Виготовлений з високоеластичного армованого силікону без використання латексу. Надзвичайно міцний та зручний у використанні.

Важливо: усі муляжі та симулятори від Easy Practice легко миються звичайною водою за умови використання професійних засобів для макіяжу та гриму, а також спеціалізованої штучної крові. Не використовувати механічні та хімічні засоби очищення.

У комплекті:
– накладка з отвором для кріплення змінних елементів,
– муляж рукоятки ножа,
– муляж відрізку будівельної арматури,
– муляж гілки,
– інструкція з експлуатації та гарантійний лист.

На всі симулятори та муляжі Easy Practice розповсюджується обмежена гарантія – 12 місяців з моменту придбання. Зроблено в Україні.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля