• Зонд для ентерального годування педіатричний FR8, TROGE

Зонд для ентерального годування педіатричний FR8, TROGE

 • Виробник: TROGE MEDICAL
 • Модель: НФ-00000795
 • Немає в наявності
 • Цена:
 • 49.00 грн.


Однією з головних проблем недоношених дітей є відсутність у них смоктального та ковтального рефлексу. Ентеральне харчування через тонкий еластичний зонд, розроблений з урахуванням фізіологічних особливостей організму новонародженого, застосовується з першого дня життя дитини.

Застосування:

Зонд для годування ТRO-NUTRICATH paed педіатричний - порожниста трубка, обладнана наконечником типу Нелатон і коннектором для з'єднання з дозуючим пристроєм. Катетер призначений для ентерального харчування і введення лікарських засобів та застосовується в педіатрії.

Характеристики:

 1. Катетер ТRO-NUTRICATH paed виготовлений з нейтрального полівінілхлориду (PVC, ПВХ), що дозволяє використовувати катетер протягом трьох тижнів без погіршення його властивостей і без алергічних реакцій. 
 2. Закруглений, м'який кінець катетера забезпечує легке, атравматичне і безболісне введення. 
 3. Наявність 4-х бокових отворів на кінці катетера сприяє максимально повному надходженню поживних сумішей, розчинів лікарських засобів в шлунок, достатньому дренування шлунка і знижує ризик розвитку демпінг-синдрому.
 4. Конектор з герметично закритою пробкою перешкоджає витіканню рідини і запобігає інфікуванню вмісту зонда. 
 5. Конектор катетера має перехідник, завдяки якому назогастральний зонд сумісний з пристроями двох типів з'єднання: Луєр і Катетер-тип (зі шприцами стандартних обсягів, шприцами великих обсягів, автоматичними дозуючими пристроями).
 6. Зручна маркування катетера: рентгеноконтрастна смуга по всій довжині катетера полегшує визначення положення катетера в шлунково-кишковому тракті, катетер забезпечений шкалою в сантиметрах для точної ідентифікації положення катетера.
 7. Конектор катетера має колірне кодування в залежності від розміру зонда (відповідно до стандартів ISO), що дозволяє легко і швидко підібрати необхідний розмір.
 8. Асортимент розмірів NUTRICATH paed: 4-10Fr. 
 9. Стерильна індивідуальна упаковка.
 10. Внутрішній діаметр: 1,87 мм.
 11. Зовнішній діаметр: 2,7 мм.
 12. Довжина: 50 см.
 13. Розмір: 8.
 14. Колірна кодування: синій.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля