• Повітропровід назофаренгіальний 30Fr

Повітропровід назофаренгіальний 30Fr

  • Цена:
  • 215.00 грн.


Назофарингеальний повітропровід 30Fr призначено для відновлення прохідності дихальних шляхів. За формою повітропровід представляє з себе гнучку трубку, виготовлену з латексу, і використовується для введення в носовий прохід. При втраті свідомості може виникнути життезагрозливий стан, пов'язаний з розслабленням м'язів і западанням язика, що веде до перекриття дихальних шляхів і гіпоксії, наслідком якої є смерть. Введення воздуховода в носову порожнину дозволяє зберегти життя постраждалого, створюючи вільний хід для дихання.

Застосування:

  • Обережно закиньте голову постраждалого, якщо немає підозр на травми хребта.
  • Акуратно обертаючи повітропровід навколо своєї осі, вводіть його в ніздрю. Не намагайтеся силою проштовхнути його глибше, використовуйте обертання.
  • Після використання утилізувати.

Характеристики:

Довжина: 14 см

У своїй конструкції повітропровід має два кінці, один з яких має зріз, що полегшує його введення в назальну порожнину, інший кінець оснащений широким і пласким кільцем, яке утримує повітропровід від повного занурення в дихальні шляхи. Назофарингеальний повітропровід не викликає таких сильних блювотних рефлексів, як орофарингеальний повітропровід (ротовий, ротоглоточний, oropharyngeal airway). Також, на відміну від орофарингеального воздуховода, назальний повітропровід забезпечує кращу прохідність дихальних шляхів при переміщенні і транспортуванні потерпілого.


Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари