• Контейнер д/сбору біоматеріалу,150мл, стер

Контейнер д/сбору біоматеріалу,150мл, стер

  • Цена:
  • 48.00 грн.


Ємність для збору сечі 120 мл, стерильна доступна до замовлення в інтернет-магазині Парамедик. 

Контейнер для біологічного матеріалу стерильний і нестерильний в індивідуальній упаковці.

Застосування:

Контейнер для аналізів (збору сечі, мокротиння) - призначений для збору і транспортування на загальноклінічні дослідження сечі, мокротиння та інших біологічних матеріалів, в медичних установах (лікарні, поліклініки) і в побуті.

Виготовлений контейнер для біологічних рідин - з ультрачистого поліпропілену або прозорого медичного полістиролу, обидва матеріали є хімічно нейтральними та бактеріально- чистими, та механічно стійкими речовинами.

Характеристики:

Баночка для сечі забезпечена герметично кришкою, що закручується, червоного кольору, що забезпечує надійний захист від протікання, розхлюпування та інгаляційного контакту, це забезпечує повну герметичність при транспортуванні біологічного матеріалу.

На прозорій стінці контейнера для збору сечі є етикетка або спеціальне матове віконце для запису інформації по пробі та пацієнта.

Правила збору сечі для лабораторних досліджень

Для загальноклінічного аналізу сечі слід використовувати «ранкову" сечу, яка протягом ночі збирається в сечовому міхурі, що дозволяє досліджувані параметри вважати об'єктивними.

Що обов'язково слід зробити:

  1. Ретельний туалет статевих органів: мильним розчином з наступним обмиванням кип'яченою водою; або 0,02% розчином фурациліну (5 таблеток на 0,5 л кип'яченої води); або 0,02% -0,1% розчином марганцівки (інтенсивний бузковий колір).
  2. Чоловіки перед сечовипусканням повинні відтягнути шкірну складку і звільнити зовнішній отвір сечовипускального каналу, жінки - розсунути статеві губи.
  3. Збирати середню порцію сечі: почати сечовипускання в унітаз; через 2 - 3 секунди підставити контейнер для збору аналізу; після наповнення контейнера на 2/3 - 3/4 об'єму продовжити сечовипускання в унітаз.
  4. Закрити контейнер кришкою, що загвинчується, розбірливо надписати своє прізвище та ініціали, дату і час збору аналізу.

Чого не можна допускати

  1. Напередодні небажано приймати лікарські речовини, в тому числі вітаміни (при необхідності прийому ліків порадьтеся з лікарем).
  2. Не допускати заморожування сечі при транспортуванні.
  3. Не зберігати понад 2 годин перед здачею аналізу в лабораторію.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари