• Пов'язка оклюзійна Ашермана (Asherman Chest Seal)
    Пов'язка оклюзійна Ашермана (Asherman Chest Seal) Пов'язка оклюзійна Ашермана (Asherman Chest Seal)

Пов'язка оклюзійна Ашермана (Asherman Chest Seal)

  • Виробник: Teleflex Medical
  • Модель: НФ-00000025
  • Немає в наявності
  • Цена:
  • 1 202.00 грн.


Оклюзійна пов'язка Ашермана (Asherman Chest Seal) являє собою пластир на клейкою основі з одностороннім клапаном і марлевою серветкою, і незамінна для надання першої допомоги при відкритому пневмотораксі.

При пошкодженні грудної клітини і утворення відкритого пневмотораксу плевральна порожнина сполучається з зовнішнім середовищем, тому в ній створюється тиск, рівний атмосферному.

В цьому випадку легке спадає, оскільки головною умовою для розправлення легені є негативний тиск в плевральній порожнині.

Спале легке вимикається з дихання, в ньому не відбувається газообмін, кров не насичується киснем.

Застосування:

1) Очистіть і насухо витріть місце накладення пов'язки Ашермана.

2) Витягніть пластир з упаковки і видаліть захисний шар з нижньої клейкою боку.

3) Додайте пластир на місці пошкодження, липкою стороною до грудної клітки, так, щоб клапан знаходився точно над місцем поранення грудної клітини.

Перша допомога при відкритому пневмотораксі вимагає герметичного перекриття місця поранення грудної клітини повітронепроникним засобом - і пов'язка Ашермана підходить ідеально, тому що не пропускає знаходиться зовні повітря в плевральну порожнину.

До того ж, зручний і надійний односторонній клапан Asherman Chest Seal дозволяє повітрю з плевральної порожнини виходити назовні, тим самим даючи можливість поступово розправлятися легкому, брати участь в процесі газообміну і насичення киснем крові.

Кругла форма пов'язки, що досягає 14 см в діаметрі, дозволяє локалізувати поранення самих різних розмірів, а завдяки стійкій клейкою основі, Asherman Chest Seal легко накладається не тільки на голу поверхню шкіри, але і на ділянки з рясним волосяним покровом.

Прозорий пластир в оклюзійної пов'язки Ашермана дозволяє контролювати правильність місця накладення пластиру, що в сукупності з марлевою серветкою робить даний засіб максимально ефективним.

Ашермана Чест Сил перебуває на озброєнні армії США, Корпусу Морської Піхоти, а також багатьох приватних військових компаній по всьому світу.  

Характеристики:

Фірма-виробник: Teleflex Medical

Країна-виробник: США

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари