• Пов'язка оклюзійна вентильована Beacon Chest Seal компактна

Пов'язка оклюзійна вентильована Beacon Chest Seal компактна

  • Виробник: Beacon Medical LLC
  • Модель: НФ-00000021
  • Немає в наявності
  • Цена:
  • 806.00 грн.


Вентильована окклюзионная пов'язка Beacon Chest Seal Vented - сучасний засіб для надання першої допомоги при проникаюче поранення грудної клітини і вже не зовсім розвиненому пневмоторакс.

Вентильована окклюзионная пов'язка Beacon Chest Seal Vented поставляється в ультра компактному впакуванні розміром 10х15 см і швидко розкладається, при цьому, в складеному вигляді вентильована окклюзионная пов'язка Beacon Chest Seal Vented не перегинається і не втрачає своїх властивостей.

При пошкодженні грудної клітини і утворення відкритого пневмотораксу плевральна порожнина сполучається з зовнішнім середовищем, тому в ній створюється тиск, рівний атмосферному.

В цьому випадку легке спадає, оскільки головною умовою для розправлення легені є негативний тиск в плевральній порожнині.

Спале легке вимикається з дихання, в ньому не відбувається газообмін, кров не насичується киснем.

Застосування:

Перша допомога при розвиненому або напружений пневмоторакс передбачає використання вентильованої оклюзійної пов'язки, яка не допускатиме потрапляння повітря в простір легкого - плевральну порожнину, але при цьому, дозволяючи вже скупчилося повітрю залишати область легкого.

Вентильована окклюзионная пов'язка Beacon Chest Seal Vented володіє надзвичайно клейкою поверхнею, що дозволяє наклеїти її навіть на вологу або брудну грудну клітку.

Вентильована окклюзионная пов'язка Beacon Chest Seal Vented відповідає всім вимогам міжнародного комітету TCCC.

Детальніше про вентильованого пов'язці в весь алгоритм накладення пов'язки читайте тут.

Характеристики:

Фірма-виробник: Beacon Medical

Країна-виробник: США

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля