• Голка декомпресійна TyTek 14ga x 3.25''

Голка декомпресійна TyTek 14ga x 3.25''

 • Виробник: TyTek Medical
 • Модель: НФ-00001473
 • Немає в наявності
 • Цена:
 • 867.00 грн.


Декомпресійна голка TyTek спеціально створена для надання першої допомоги при напруженому пневмотораксі на догоспітальному етапі.

Голка декомпресійна TyTek поставляється у спеціальному компактному футлярі, який завдяки своїй конструкції не тільки зручний у транспортуванні та зберіганні, але також забезпечує стерильність.

Усередині пеналу знаходиться голка та катетер, довжина яких 8.25 см, що відповідає рекомендаціям міжнародного комітету ТССС для використання на полі бою.

Довжина голки та універсальність конструкції дозволяють застосовувати голку декомпресійну TyTek для дорослих постраждалих з різними типами будови тіла.

Після введення голки з катетером сама голка витягується, залишаючи в плевральній порожнині катетер.

У свою чергу катетер має відкритий вхід, дозволяючи іммобілізувати його в грудній клітці, а також контролювати хід виконання маніпуляції.

Застосування:

Застосовувати декомпресійну голку можуть тільки особи з медичною освітою або ж ті, що пройшли спеціалізоване навчання! Неправильне використання може спричинити травми та погіршення стану потерпілого!


 1. Інструкція по використанню:
  Перед застосуванням переконайтесь у цілісності захисної пломби на торці футляра. Якщо пломба зірвана і декомпресійна голка раніше використовувалася - не застосовуйте цей комплект.
 2. Повертаючи ковпачок, відкрийте футляр і витягніть з нього голку з катетером.
 3. Визначте точку введення декомпресійної голки. Декомпресійну голку слід вводити у праву половину грудної клітки, в міжреберний проміжок між 2 і 3 ребром, по верхньому краю 3 ребра, провівши проекцію вертикально від соска у напрямку ключиці.
 4. Проведіть дезінфекцію місця введення.
 5. Розмістіть голку під кутом 90 градусів по відношенню до грудної клітини та починайте плавно вводити голку до упору. Вийміть голку, залишаючи катетер, та зафіксуйте катетер.

Характеристики:

Розмістіть голку під кутом 90 градусів по відношенню до грудної клітки і починайте плавно вводити голку до упору. Вийміть голку, залишаючи катетер, та зафіксуйте катетер.

Фірма-виробник: TyTek

Країна-виробник: США

Термін придатності: не менше року з моменту продажу

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари