• Голка декомпресійна H&H Tension Pneumothorax Needle

Голка декомпресійна H&H Tension Pneumothorax Needle

  • Цена:
  • 867.00 грн.


Декомпрессионная голка H & H Tension Pneumothorax Needle спеціально створена для надання першої допомоги при напруженому пневмотораксі на догоспітальному етапі.

H & H Tension Pneumothorax Needle поставляється в спеціальному компактному футлярі, який завдяки своїй конструкції не тільки зручний в транспортуванні і зберіганні, але також і забезпечує стерильність вмісту.

Усередині пенала знаходиться голка і катетер, довжина яких 8.25 см, що відповідає рекомендаціям міжнародного комітету Тссс для використання на поле бою.

Довжина голки і універсальність конструкції дозволяють застосовувати H & H Tension Pneumothorax Needle у дорослих постраждалих з різними типами будови тіла.

Після введення голки з катетером, сама голка витягується, залишаючи в плевральній порожнині катетер.

У свою чергу, катетер має відкритий вхід, дозволяючи иммобилизировать його в грудній клітці, а також контролювати хід виконання маніпуляції.

Декомпрессионная голка H & H Tension Pneumothorax Needle стоїть на озброєнні в штатних аптечках армії США.

Застосовувати декомпрессійну голку можуть тільки особи з медичною освітою, або ж ті, що пройшли спеціалізоване навчання!

Неправильне використання H & H Tension Pneumothorax Needle може спричинити за собою травми і погіршення стану потерпілого!

Застосування:

  1. Перед застосуванням переконайтеся в цілісності захисної пломби на торці футляра. Якщо пломба зірвана, і декомпресійна голка раніше використовувалася - Не застосовуйте даний комплект.
  2. Обертаючи ковпачок, відкрийте футляр і вийміть з нього голку з катетером.
  3. Визначте точку введення H & H Tension Pneumothorax Needle. Декомпрессионную голку слід вводити в праву половину грудної клітки, в міжреберних проміжок між 2 і 3 ребром, по верхньому краю 3 ребра, провівши проекцію вертикально від соска у напрямку до ключиці.
  4. Проведіть дезінфекцію місця введення.
  5. Додайте голку під кутом в 90 градусів по відношенню до грудної клітки і починайте плавно вводити голку до упору.

Характеристики:

Вийміть голку, залишаючи катетер, і зафіксуйте катетер.

Фірма-виробник: H & H Medical Corporation

Країна-виробник: США

Термін придатності: не менше року з моменту продажу

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари