• Пов'язка оклюзійна вентильована HyFin TWIN PACK
  Пов'язка оклюзійна вентильована HyFin TWIN PACK Пов'язка оклюзійна вентильована HyFin TWIN PACK Пов'язка оклюзійна вентильована HyFin TWIN PACK Пов'язка оклюзійна вентильована HyFin TWIN PACK Пов'язка оклюзійна вентильована HyFin TWIN PACK

Пов'язка оклюзійна вентильована HyFin TWIN PACK

 • Цена:
 • 1 224.00 грн.


При пошкодженні області грудної клітини утворюється відкритий пневмоторакс, коли природний (знижений) тиск у плевральній порожнині стає на одному рівні з атмосферним. Через це у легені порушується газообмін, воно стискається тиском атмосфери, в кров не надходить кисень і людина отримує кисневе голодування, не може зробити глибокий вдох і починає задихатися.

Оклюзійна плівка HyFin® Vent Chest Seal Twin Pack від компанії North American Rescue — це нова прогресивна розробка у сфері тактичної медицини і призначається для усунення відкритого пневмотораксу, викликаного проникаючим наскрізним пораненням грудної клітки і переведення його в більш безпечну форму - закриту.

Застосування:

Прогресивна розробка полягає в удосконаленій конструкції класичної оклюзійної плівки: інноваційна конструкція має 3 вентиляційні канали, призначених для запобігання надходженню повітря в грудну порожнину під час вдиху та гарантованого забезпечення виходу повітря під час видиху.

Також три вентиляційні канали — це резервна система безпеки: навіть якщо два з трьох каналів будуть заблоковані кров'ю, брудом тощо, третій вентиляційний канал залишається повністю працездатним і забезпечить безперешкодний вихід повітря.

HyFin® Vent Chest Seal Twin Pack забезпечує чудову адгезію (прилипання), навіть коли область грудини постраждалого може бути залита кров'ю та брудом.

Оклюзійні плівки упаковані в компактні міцні фольговані пакети, які швидко і легко відкриваються завдяки червоним насічкам по боках упаковки.
Кожна грудна плівка має в комплекті марлевий тампон для протирання раневої поверхні перед застосуванням.
Плівки HyFin® Vent Chest Seal Twin Pack мають спеціальні великі червоні насічки для моментального розкриття та накладання, а прозора підкладка плівки полегшує візуальний контроль при накладенні на область поранення.

Компанія NAR упаковує кожну оклюзійну плівку із застосуванням фірмової технології Red Tip Technology® у міцний фольгований пакет, що легко відкривається, забезпечує довге та надійне зберігання, швидке вилучення та комфортну роботу.

HyFin® Vent Chest Seal Twin Pack відповідає і навіть перевершує діючі типові оклюзійні плівки формату стандартів та рекомендацій TCCC та TECC щодо усунення проникаючих поранень області грудини та є чудовим невідкладним засобом герметизації грудної клітки.

Характеристики:

 • У комплекті йдуть дві плівки оклюзійних, у різних упаковках
 • Унікальна 3-х канальна система оклюзійної плівки
 • Забезпечує надійне приклеювання та міцну герметизацію, навіть при забрудненні області поранення
 • Міцна, надійна захисна упаковка із системою швидкого відкриття без застосування ножа, ножиць тощо
 • Спеціальне яскраве маркування області відкриття упаковки для оперативного використання в екстремальних умовах стресу, бою, темряви, задимлення тощо
 • Прозора підкладка плівки для безпомилкової та точної установки на область рани
 • Відповідність стандартам та рекомендаціям ТССС
 • Продукт не містить натурального латексуВідгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари