• Антисептик MEDICAL DEF MDA 72+ 1л з кришкою

Антисептик MEDICAL DEF MDA 72+ 1л з кришкою

  • Виробник: Medical Def
  • Модель: НФ-00000967
  • Немає в наявності
  • Цена:
  • 221.00 грн.


Антисептик MEDICAL DEF 1 л з кришкою для зовнішнього застосування, використовується в якості дезинфікуючого засобу, що знищує широкий спектр патогенних бактерій, вірусів і грибка. Засіб реалізується в зручній літровій непрозорій пляшці з кришкою.

Особливості

Антисептичний засіб MEDICAL DEF має тривалу дію і може захищати шкірні покриви від впливу бактерій, вірусів і грибка протягом 3-х годин. Варто відзначити, що рідина ефективно знезаражує і різні поверхні, а також медичне обладнання.

Застосування

Засіб наноситься на шкірні покриви або оброблювану поверхню і не змивається. Хвороботворна мікрофлора гине протягом 15 секунд після нанесення рідини. Для регулярного якісного знезараження шкіри або будь-яких поверхонь потрібно купити антисептик MEDICAL DEF 1 л з кришкою. Це оптимальний обсяг для використання в домашніх умовах або невеликих установах.

Умови зберігання

Антисептичний засіб зберігається при температурі +5 - 35 ° С не більше 3 років з дати виготовлення в місці, захищеному від прямого попадання сонячних променів.

Склад

Якісне знезараження гарантовано наявністю в антисептику 72% -ого етилового спирту, алкілдіметілбензіламоніума хлориду, 2-пропанолу, гліцерину, екстракту, пропіленгліколю та підготовленої води.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари