• Антисептик MEDICAL DEF 240 MDA 72+ мл з розпилювачем

Антисептик MEDICAL DEF 240 MDA 72+ мл з розпилювачем

  • Виробник: Medical Def
  • Модель: НФ-00000965
  • Немає в наявності
  • Цена:
  • 108.00 грн.


Антисептик MEDICAL DEF 240 мл з розпилювачем - зовнішнє дезінфекційний засіб, дія якого спрямована на знищення хвороботворних мікроорганізмів. Антисептик пропонується в невеликій місткості, укомплектованої розпилювачем.

Особливості

Дезінфектор MEDICAL DEF володіє позитивним ефектом, тому свої захисні властивості на шкірі він проявляє протягом 3-х годин. Крім шкірних покривів, засобом обробляються поверхні різноманітних предметів і устаткування.

Застосування

Антисептик розпорошується на шкіру або яку-небудь поверхню і не змивається. Патогенна мікрофлора знищується протягом 15 секунд після обробки знезаражувальним засобом. Якщо потрібен саме невеликий дезінфектор, слід купити антисептик MEDICAL DEF 240 мл з розпилювачем - він неймовірно зручний у застосуванні.

Умови зберігання

Дезінфектор зберігається при температурі +5 - 35 ° С не більше 3 років з моменту виробництва. Для зберігання необхідно виділити місце, яке захищене від прямого попадання сонячних променів.

Склад

Ефект антисептика обумовлений діючою речовиною алкілдіметілбензіламоніума хлоридом. Також в складі присутні: 72% -ий етиловий спирт, 2-пропанол, гліцерин, екстракт, пропіленгліколь і підготовлена ​​вода.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари