• Антисептик MEDICAL DEF MDA 72+ 500 мл з розпилювачем

Антисептик MEDICAL DEF MDA 72+ 500 мл з розпилювачем

  • Виробник: Medical Def
  • Модель: НФ-00000966
  • Немає в наявності
  • Цена:
  • 169.00 грн.


Антисептик MEDICAL DEF 500 мл з розпилювачем для зовнішнього застосування - ефективне дезінфікуючий засіб, що знищує широкий спектр патогенної мікрофлори. Рідина упакована в зручну непрозору пляшку, оснащену розпилювачем. Щоб завжди мати можливість дезінфікувати руки, варто купити спрей антисептик.

Особливості

Дезінфектор MEDICAL DEF 500 мл з розпилювачем має пролонговану дію, тому захищає шкіру від бактерій, вірусів і грибка протягом 3-х годин. Крім того, за допомогою антисептика знезаражуються і різноманітні поверхні, а також медичне обладнання.

Застосування

Засіб слід розпорошити на шкіру або оброблювану поверхню і не змивати. Патогенні мікроорганізми будуть знищені протягом 15 секунд після нанесення антисептика. Купити антисептик MEDICAL DEF 500 мл з розпилювачем варто для того, щоб дезінфікувати руки всюди, де це буде потрібно.

Умови зберігання

Антисептик для рук і тіла зберігається при температурі +5 - 35 ° С не більше 3 років з дати виробництва в темному місці, захищеному від прямого попадання сонячних променів.

Склад

Ефект кошти обумовлений діючою речовиною алкілдіметілбензіламоніума хлоридом, а також 72% етиловим спиртом, 2-пропанол, гліцерином, екстрактом, пропіленгліколь і підготовленою водою.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари