• Антисептик MEDICAL DEF MDA 72+ каністра 5л

Антисептик MEDICAL DEF MDA 72+ каністра 5л

  • Виробник: Medical Def
  • Модель: НФ-00000969
  • Немає в наявності
  • Цена:
  • 889.00 грн.


Антисептик для тіла MEDICAL DEF - дезінфікуючий засіб для зовнішнього застосування, яке ефективно знищує хвороботворні бактерії, віруси та патогенні грибки. За допомогою засобу проводиться дезінфекція шкірних покривів людини, а також медичного обладнання та різних поверхонь в лікувально-профілактичних установах.

Особливості

Дезінфікуючі засоби цього типу не вимагають змивання. Антисептик має пролонговану дію і захищає шкірні покриви від впливу патогенної мікрофлори протягом 3-х годин.

Застосування

Засіб розпорошується на шкірні покриви або дезінфіціруемий об'єкт. Хвороботворні мікроорганізми знищуються протягом 15 секунд після попадання антисептика на оброблювану поверхню.

Якщо передбачається регулярна обробка в умовах лікувального-профілактичного закладу з великим штатом співробітників, варто купити антисептик MEDICAL DEF 5 л в каністрі.

Умови зберігання

Антисептик для швидкої обробки рук і шкіри слід зберігати при температурі +5 - 35 ° С не більше 3 років з дати виробництва в місці, яке захищене від попадання прямих сонячних променів.

Склад

Дезінфекційні властивості кошти обумовлені наявністю в складі 72% етилового спирту, алкілдіметілбензіламоніума хлориду, 2-пропанолу, пропіленгліколю та підготовленої води.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари