• Антисептичний засіб APRO A-DES 10 л

APRO A-DES дезінфікуючий засіб (10 л)

  • Виробник: Anax
  • Модель: НФ-00000817
  • На складі
  • Цена:
  • 2 592.00 грн.


APRO-A-DES є рідким, готовим до застосування засобом для швидкої та ефективної дезінфекції поверхонь в харчовій промисловості, а так само в промислових і громадських приміщеннях.

 APRO-A-DES використовується в області обробки та переробки продуктів на харчових виробництвах. Він особливо ефективний при дезінфекції обладнання для нарізки, пакувальних ліній, конвеєрних стрічок, ваг і інших робочих поверхонь.

 APRO-A-DES також використовується на виробництвах пивобезалкогольної промисловості для дезінфекції фітингів, розливного обладнання, укупорочних машин, пробкових замків та іншого обладнання і поверхонь, стійких до застосування пропанола.

 APRO-A-DES ефективний проти бактерій і дріжджових клітин, після застосування не залишає слідів. Вміщені спиртові компоненти працюють, головним чином, шляхом денатурації клітинних протеїнів і інших клітинних компонентів. Через неспецифічного способу дії відсутній ризик розвитку стійкості бактерій до компонентів засобу.

 

 Не містить етиловий спирт

 Швидка ефективність

 Випаровується без залишку

 Не сприяє розвитку стійкості бактерій

 

Технічні дані:

Форма: Рідкий концентрат Колір: Безбарвний

Щільність: ок. 0,885 г / см3

Рівень рН: ок. 7,5

Температура спалаху:> 23ºС

 Склад: проапать-2-ол (45 г / 100 г), пропан-1-ол (15 г / 100 г)

 Взаємодія з матеріалами: Метали: підходить для всіх типів поверхонь харчової промисловості, стійких до застосування спиртів.

 Полімерні матеріали: підходить для CSM, EPDM, FPM, PE і PVC.

 Інші матеріали:

Підходить до застосування на кераміці та склі.

 Для всіх інших матеріалів рекомендовано провести попередні випробування

 Правила безпеки: Використовуйте біоциди безпечним способом. Перед застосуванням уважно читайте етикетку і інформацію про продукт.

 Для отримання інформації щодо безпечної роботи скористайтеся паспортом безпеки на даний засіб.

 Взаємодія зі стічними водами: Негативного впливу на стічні води не виявлено. У будь-якому випадку, завжди дотримуйтесь місцевий закони і нормативні акти, якщо це може бути застосовано.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари