• Захисна маска медична тришарова
    Захисна маска медична тришарова Захисна маска медична тришарова

Маска медична тришарова неткана

  • Цена:
  • 3.00 грн.


Медична маска тришарова - простий і доступний засіб захисту, призначене для громадського застосування. Виріб відмінно пропускає повітря і зручно сидить на обличчі, забезпечуючи користувачеві комфортне дихання і мовне спілкування. Такі гідності маски медичної тришарової на гумках забезпечуються її матеріалом. Він представлений нетканим поліпропіленом, якому характерна гіпоалереннность і хороша повітропроникність.

Завдяки наявності щільного паперового фільтра досягається високий рівень захисту від небезпечних мікроорганізмів і мікрочастинок навіть самого малого діаметра.

Маска медична на гумках тришарова одноразова зручно фіксується на носі шляхом регульованого вбудованого наносник і тонкої гнучкої пластини у верхній частині вироби. Завушна петля зроблена з м'якого гіпоалергенного матеріалу, який акуратно прилягає до шкіри в завушній області, не викликаючи дискомфорту і не натираючи.

Де застосовується медична маска?

Купити трьох шарову медичну маску - обов'язкова міра під час масового поширення небезпечних респіраторних інфекцій, а також для відвідування лікарень, амбулаторій. Виріб призначений для використання на вулиці, в навчальних та громадських організаціях, а також на промислових об'єктах.

Як правильно носити медичну маску?

Правила використання маски медичної трьох шарів розроблені ВООЗ.

  • не можна чіпати виріб, який знаходиться на обличчі, руками. Для того, щоб зняти або поправити маску, слід ретельно вимити руки з милом і обробити розчином або гелем, що містить антисептик.
  • виріб необхідно надіти таким чином, щоб воно щільно закривало область носа і рота, не залишаючи зазорів.
  • зберігати маску слід в сухому темному місці. Термін придатності становить 3 роки з моменту випуску.

Скільки разів можна використовувати одну і ту ж маску?

Тришарова медична маска застосовується одноразово протягом 1-3 годин. По закінченню цього часу виріб необхідно замінити на чисте сухе.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля

Переглянуті товари