• Хімічне джерело світла Cyalume ChemLight 6 "Red 12 годин
    Хімічне джерело світла Cyalume ChemLight 6 "Red 12 годин Хімічне джерело світла Cyalume ChemLight 6 "Red 12 годин Хімічне джерело світла Cyalume ChemLight 6 "Red 12 годин

Хімічне джерело світла Cyalume ChemLight 6 "Red 12 годин

  • Виробник: Cyalume
  • Модель: НФ-00001041
  • На складі
  • Цена:
  • 97.00 грн.


Хімічне джерело світла (ХДС) Cyalume ChemLight 6” Red - це компактне, легке та надійне джерело безперебійного освітлення строком до 12 годин. При габаритах 15,5 см. х 1,8 см. (довжина\діаметр) і вазі всього 22 грами, Cyalume SnapLight 6” Red забезпечує вам наступні переваги:


Широка основа для вертикального встановлення на пласких поверхнях.

Гачок та отвір для зручного підвішування.

Не потребує батарейок: освітлення на 360 градусів забезпечується хімічною реакцією від змішування двох хімічних речовин.

Для активації достатньо зігнути, зламати внутрішній контейнер і струсити ХДС для кращого змішування компонентів.

Хімічна реакція без виділення відкритого вогню, тепла, диму тощо.

Безпечні, нетоксичні й негорючі хімічні компоненти.


Перераховані переваги Cyalume ChemLight 6” Red стануться вам у пригоді в наступних ситуаціях:


Вдома: аварійне джерело освітлення при відключеннях та перебоях електропостачання, природних та техногенних катастрофах.

На роботі та на виробництві: освітлення та маркування шляхів евакуації при перебоях з електропостачанням, безпечне освітлення при роботі з легкозаймистими чи вибуховими речовинами, освітлення замкнутих приміщень без утворення шкідливих викидів.

В дорозі: маркування місць аварійної зупинки, позначення ДТП, привернення уваги та управління рухом вночі, чи при обмеженій видимості.

На морському та повітряному транспорті: маркування шляхів евакуації, членів екіпажу та пасажирів на випадок аварійного залишення борту.

В поході: позначення важливих маршрутних точок та локацій, привернення уваги та подача аварійних сигналів.

На службі: розрізнення “свій\чужий” під час нічних операцій, позначення безпечних приміщень при прочісуванні будівель, маркування потерпілих при медичному сортуванні, позначення цілей та місць приземлення, скидання важтажів тощо.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля