• Хімічне джерело світла Cyalume LightShapes 3"Red 4 години
    Хімічне джерело світла Cyalume LightShapes 3"Red 4 години Хімічне джерело світла Cyalume LightShapes 3"Red 4 години Хімічне джерело світла Cyalume LightShapes 3"Red 4 години Хімічне джерело світла Cyalume LightShapes 3"Red 4 години

Хімічне джерело світла Cyalume LightShapes 3"Red 4 години

  • Виробник: Cyalume
  • Модель: НФ-00001054
  • На складі
  • Цена:
  • 276.00 грн.


Компанія «Парамедик» — ексклюзивний представник Cyalume на території України.


Хімічне джерело світла (ХДС) Cyalume LightShapes Red - ще один портативний і простий в застосуванні маркер від американської компанії Cyalume Technologies, відмінно доповнює собою Cyalume VisiPad.

Підвищена інтенсивність світіння і тривалість роботи до 4 годин роблять його не тільки маркером для позначення себе, або привернення уваги, але і аварійним освітленням на випадок непередбачених обставин.

ПЕРЕВАГИ
Підвищена інтенсивність світіння.
Губка для рівномірного поширення світіння.
Клейка основа, яка спрощує фіксацію.
Не потребує батарейок: інтенсивне світіння на 180 градусів тривалістю до 4 годин без використання елементів живлення і світлодіодів.
Безпечна хімічна реакція без виділення тепла, відкритого полум'я, диму і т.д.
Безпечні хімічні компоненти, які не містять токсинів, фталатів і не запалюються.


ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ?
Переваги зі списку вище дозволяють використовувати Cyalume LightShapes Red в наступних обставинах:

Будинки та на виробництві: позначення шляхів евакуації на випадок перебоїв з електропостачанням або надзвичайних ситуацій.
В дорозі: позначення виступаючих частин негабаритних вантажів при транспортуванні в темну пору дня і при поганій видимості, аварійне освітлення в транспортному засобі на випадок несправностей електричних систем.
У поході: маркування учасників групи в темну пору доби, аварійні сигнали, привернення уваги, пошук і порятунок на землі та на воді.
На службі: маркування персоналу і приміщень, колірна ідентифікація підрозділів, вантажів, будов, потерпілих при медичному сортуванні і т.д.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля