• Хімічне джерело світла Світловий маркер Cyalume VisiPad Yellow 10 годин
    Хімічне джерело світла Світловий маркер Cyalume VisiPad Yellow 10 годин Хімічне джерело світла Світловий маркер Cyalume VisiPad Yellow 10 годин Хімічне джерело світла Світловий маркер Cyalume VisiPad Yellow 10 годин Хімічне джерело світла Світловий маркер Cyalume VisiPad Yellow 10 годин

Хімічне джерело світла Світловий маркер Cyalume VisiPad Yellow 10 годин

  • Виробник: Cyalume
  • Модель: НФ-00001051
  • На складі
  • Цена:
  • 184.00 грн.


Компанія «Парамедик» — ексклюзивний представник Cyalume на території України.

Жовтий Cyalume VisiPad - це універсальний самоклеючий хімічний випромінювач світла. Плоский, а не круглий, щоб збільшити видиму площу поверхні, цей VisiPad надає унікальні можливості для розважальних і тактичних цілей, таких як пошук і порятунок, маркування, процедури евакуації, очищення кімнати і ідентифікація одного або ворога (IFF). Прикріпіть їх до спорядження вашої вечірки для більш безпечних нічних походів і полювання.

Прямокутний і плоский VisiPad важить менше, ніж традиційний лайтстік, і займає менше місця, але з тією ж загальною площею поверхні. Функція гачка і отвори дозволяє підвішувати VisiPad на дроті або мононитки. Основні характеристики: водонепроникність, нетоксичність, легкість, самоклеящаяся основа, зручність обміну повідомленнями за допомогою маркера, екологічність, виробництво США.

Коли ви купуєте Cyalume, ви знаєте, що отримуєте найнадійніший світло, який тільки можна купити за гроші. Фактично, ми розробили технологію хімічного освітлення в партнерстві з ВМС США більше 40 років тому, і тепер американські військові довіряють нашій технології в ситуаціях життя і смерті кожен день.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля