• Ліхтар кишеньковий Nitecore EA11 900 люмен IMR / АА IPX-8 + Red LED
    Ліхтар кишеньковий Nitecore EA11 900 люмен IMR / АА IPX-8 + Red LED Ліхтар кишеньковий Nitecore EA11 900 люмен IMR / АА IPX-8 + Red LED Ліхтар кишеньковий Nitecore EA11 900 люмен IMR / АА IPX-8 + Red LED

Ліхтар кишеньковий Nitecore EA11 900 люмен IMR / АА IPX-8 + Red LED

  • Виробник: Nitecore
  • Модель: НФ-00000380
  • Немає в наявності
  • Цена:
  • 2 073.00 грн.


Кишеньковий ліхтарик Nitecore EA11 відрізняється високою функціональністю і відмінно продуманою ергономікою. В його конструкції застосовується два потужні світлодіоди білого світла і червоного. Вони встановлені у високопродуктивному світловідбивачі та гарантують гарну дальність освітлення і широкий кут огляду.

Застосування

Світловий діод CREE XM-L 2 U2 забезпечує потужність світлового потоку до 900 люмен і дальність освітлення 190 м. Ресурс тривалості його експлуатації досягає 50 000 годин. Таке світло використовується для виконання загальних завдань, освітлення території в темний час доби, підсвічування предметів. Для спеціальних завдань застосовується діод червоного кольору. Він може бути використаний для тактичного підсвічування, оскільки не сліпить очі. Червоний діод працює у двох режимах – постійному і сигнальному. Крім того, він відображає рівень заряду акумулятора або батареї.

Режими

Всього передбачено 11 режимів роботи ліхтарика Nitecore EA11. Доступ до них забезпечується за допомогою двох кнопок шляхом швидкого натискання. Управління моделлю дуже просте і здійснюється буквально на інтуїтивному рівні. Корпус Nitecore виконаний з міцного алюмінієвого сплаву з жорстким анодуванням третього покоління. Він стійкий до механічного впливу, корозії, до агресивних середовищ, витримує ударне навантаження до 1,5 м. Модель розроблена відповідно до стандарту IPX8 і може використовуватися в будь-яку погоду і навіть занурюватися у воду на глибину до 2 м. У головній частині ліхтаря присутні невеликі зубці, якими можна розбити скло або використовувати ліхтарик в екстреній ситуації.

Живлення ліхтарика Nitecore EA11

Для живлення ліхтарика Nitecore EA11 використовується один елемент АА або 14500. Завдяки цифровому драйверу підтримується постійний струм, таким чином, незалежно від рівня заряду батареї світіння буде рівним і тривалість безперервної роботи в мінімальному режимі досягає 10 год. В моделі передбачена система захисту від неправильної полярності.

Функціональність

Ліхтар Nitecore EA11 має широку функціональність. Він стійкий на торці та може бути використаний як настільний ліхтар. Добре показує себе в кемпінгу, на полюванні та риболовлі, при виконанні повсякденних завдань. Наявність додаткового діода червоного кольору дозволить приховати своє місцезнаходження або подати тривожний сигнал. Для зручного перенесення в інтерфейсі передбачена сталева кліпса, за допомогою якої ліхтар зручно кріпиться на одяг або на рюкзак. Висока якість виконання, гідні матеріали та контроль якості на кожному етапі виготовлення ліхтарів Nitecore дозволяють гарантувати безперебійну роботу моделі протягом 5 років.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля