• Компактний ударостойкий тактичний ліхтар Nitecore P10GT 900 люмен IPX8
    Компактний ударостойкий тактичний ліхтар Nitecore P10GT 900 люмен IPX8 Компактний ударостойкий тактичний ліхтар Nitecore P10GT 900 люмен IPX8 Компактний ударостойкий тактичний ліхтар Nitecore P10GT 900 люмен IPX8

Компактний ударостойкий тактичний ліхтар Nitecore P10GT 900 люмен IPX8

  • Виробник: Nitecore
  • Модель: НФ-00000362
  • Немає в наявності
  • Цена:
  • 2 249.00 грн.


Nitecore P10GT являє собою оновлену та удосконалену модель ліхтаря Nitecore P10. Поліпшення торкнулися в першу чергу джерела світла. У новому P10GT використовується надпотужний високопродуктивний світловий діод XP-L HI V3, який забезпечує яскравість світлового потоку на рівні 900 люмен. Дальність досягнення світлового променя становить 286 м. Така продуктивність не характерна для ліхтаря таких габаритів. Настільки високі показники частково обумовлені використанням нової технології, розробленої компанією – Crystal Coating.

Ця технологія покликана максимально поліпшити продуктивність діода.

Управління 

Управління ліхтарем Nitecore P10GT сконцентровано на торці ліхтаря. Перемикати режими та вмикати/вимикати ліхтар тепер можна за допомогою однієї руки. Є зручний моментальний доступ для включення режиму Строб. Це дуже зручно у випадку, якщо потрібно подати сигнал. А також робить можливим використовувати модель для самооборони, оскільки яскраве миготливе світло може дезорієнтувати нападника.

У Nitecore P10GT передбачено 8 режимів роботи, які включають різні рівні яскравості таф спеціальні режими.

Джерело енергії 

В якості джерела енергії використовуються поживні елементи 1 х 18650 або 2 х CR123А. Високопродуктивний цифровий драйвер стабілізує напругу і сприяє рівномірному світінню з однаковою потужністю без спалахів. Якщо рівню заряду батареї недостатньо, то ліхтарик автоматично переходить на більш економний режим. Тривалість безперервної роботи в мінімальному режимі становить 17 годин.

Корпус Nitecore P10GT

Корпус Nitecore P10GT виконаний з урахуванням новітніх технологій з надміцного алюмінієвого сплаву, вкритого твердим анодуванням третього покоління. Корпус стійкий до іржі, хімічних реагентів, механічних пошкоджень. Ударостійкість становить 1,5 м. Рівень вологозахисту відповідає стандарту IPX8. Такий ліхтарик може використовуватися за будь-яких погодних умов і навіть під водою на глибині до 2 м. Для зручного перенесення та зберігання передбачені сталева кліпса для носіння ліхтарика на одязі або екіпіровці, а також ремінець для носіння на руці.

Відгуки

Написати відгук


Погано           Добре
*Заповніть всі необхідні поля